Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Baxík je velmi milý cca 1,5 roční pejsek kříženec Labradora a Bernskeho salasnickeho psa. Pejsek je hodný,zvyklý na pejsky,koně a hospodářská zvířata. Poslušný,byl zvykyly zit v kotci,nyni bydli uvnitr;) útulek Bully v Křoví

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Stránka

  • 1

CHEGI z Vysočiny
http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/psi/seniori-od-7-let/item/15262

CHEGI z Vysočiny
http://www.home4pets.cz/psi-k-adopci/psi/seniori-od-7-let/item/15262

KOČKY z Vysočiny
http://www.home4pets.cz/kocky-k-adopci/kocky/kocky-od-8-mesicu/item/15285

KOČKY z Vysočiny
http://www.home4pets.cz/kocky-k-adopci/kocky/kocky-od-8-mesicu/item/15285

TŘÍBAREVKY od Vyškova
http://www.home4pets.cz/kocky-k-adopci/kocky/kocky-od-8-mesicu/item/9339

TŘÍBAREVKY od Vyškova
http://www.home4pets.cz/kocky-k-adopci/kocky/kocky-od-8-mesicu/item/9339

Bordy je krásný,milý a aktivní mladý borderáček (útulek Bully Křoví)
Pejsek je zvyklý na ostatní pejsky,ale je trochu žárlivý,takže by se hodil spíše jako jedináček ????
Zatím nemá žádný výcvik.
Rád se bude učit novým věcem
Bordyho nám darovala původní majitelka

Bordy je krásný,milý a aktivní mladý borderáček (útulek Bully Křoví)
Pejsek je zvyklý na ostatní pejsky,ale je trochu žárlivý,takže by se hodil spíše jako jedináček ????
Zatím nemá žádný výcvik.
Rád se bude učit novým věcem
Bordyho nám darovala původní majitelka

Gilly je asi 1-2 roky stará kříženka německého ovčáka. Na fotkách klame velikostí - má kolem 25 kg. Je zpočátku opatrná a trošku se bojí, ale když člověka pozná, nechá si líbit doslova cokoliv. Na pamlsky ji utáhne kdokoliv ???? Je velmi milá, mazlivá, přátelská a aktivní. Také je chytrá a učenlivá. Je odvezená ze špatných podmínek, kde žila v polorozpadlé, plesnivé boudě a zde porodila a odchovala štěňata (obě našli domov přes nás). Majitelé o ní naštěstí nestáli, tak jsme ji odvezli k nám. Když je sama tak tichounce kňučí, když páníček odejde, ale za chvilku už je klid a nemá tendence nic ničit. Má lovecký pud, nevhodná k malým hospodářským zvířatům. Do adopce půjde kastrovaná, čipovaná, očkovaná a několikrát odčervená. V depozitu v Jihlavě.
Podmínky adopce: http://azyldejpac.blog.cz/rubrika/podminky-adopce

Gilly je asi 1-2 roky stará kříženka německého ovčáka. Na fotkách klame velikostí - má kolem 25 kg. Je zpočátku opatrná a trošku se bojí, ale když člověka pozná, nechá si líbit doslova cokoliv. Na pamlsky ji utáhne kdokoliv ???? Je velmi milá, mazlivá, přátelská a aktivní. Také je chytrá a učenlivá. Je odvezená ze špatných podmínek, kde žila v polorozpadlé, plesnivé boudě a zde porodila a odchovala štěňata (obě našli domov přes nás). Majitelé o ní naštěstí nestáli, tak jsme ji odvezli k nám. Když je sama tak tichounce kňučí, když páníček odejde, ale za chvilku už je klid a nemá tendence nic ničit. Má lovecký pud, nevhodná k malým hospodářským zvířatům. Do adopce půjde kastrovaná, čipovaná, očkovaná a několikrát odčervená. V depozitu v Jihlavě.
Podmínky adopce: http://azyldejpac.blog.cz/rubrika/podminky-adopce

Pipi je velice speciální, cca 4 letá fenečka.. Nádherná, klidná a něžná.. Avšak člověka, kterému svěří své srdíčko a důvěru si pečlivě vybírá.. Potřebuje k sobě stejně klidného, něžného a trpělivého lidského parťáka.. V momentě, kdy si její důvěru získáte je celá Vaše.. Pipi byla odchycena na ulici.. Dlouho nám trvalo, díky její počáteční plachosti, než se nám krůček po krůčku povedlo zlomit její nedůvěru k vodítku a doteku.. Nyní je však už připravená.. Vodítko zvládá téměr bez problémů, ke svým lidem je kamarádská, kontaktní a i hravá..
Kdo dá Pipi šanci a bude se ucházet o její psí srdíčko?
Pipi je plně očkovaná i začipovaná.. Snáší se jak s pejsky tak s fenkami.. (útulek Bully v Křoví)

Pipi je velice speciální, cca 4 letá fenečka.. Nádherná, klidná a něžná.. Avšak člověka, kterému svěří své srdíčko a důvěru si pečlivě vybírá.. Potřebuje k sobě stejně klidného, něžného a trpělivého lidského parťáka.. V momentě, kdy si její důvěru získáte je celá Vaše.. Pipi byla odchycena na ulici.. Dlouho nám trvalo, díky její počáteční plachosti, než se nám krůček po krůčku povedlo zlomit její nedůvěru k vodítku a doteku.. Nyní je však už připravená.. Vodítko zvládá téměr bez problémů, ke svým lidem je kamarádská, kontaktní a i hravá..
Kdo dá Pipi šanci a bude se ucházet o její psí srdíčko?
Pipi je plně očkovaná i začipovaná.. Snáší se jak s pejsky tak s fenkami.. (útulek Bully v Křoví)

Baxík je velmi milý cca 1,5 roční pejsek kříženec Labradora a Bernskeho salasnickeho psa.
Pejsek je hodný,zvyklý na pejsky,koně a hospodářská zvířata. Poslušný,byl zvykyly zit v kotci,nyni bydli uvnitr;)
útulek Bully v Křoví

Baxík je velmi milý cca 1,5 roční pejsek kříženec Labradora a Bernskeho salasnickeho psa.
Pejsek je hodný,zvyklý na pejsky,koně a hospodářská zvířata. Poslušný,byl zvykyly zit v kotci,nyni bydli uvnitr;)
útulek Bully v Křoví

Německý ovčák Bak hledá svůj vysněný domov. Bak je mladý kluk cca 3 roky starý, s kterým se zatím život moc nemazlil, vyrůstal bez bližšího kontaktu s lidmi, přišel k nám vyhublý a celkově ve velmi špatném stavu.. I přes to se z něj "vyklubal" velký mazel a za lidský kontakt, kterého se mu v předchozím životě nedostávalo je moc vděčný. Bakoušek není vhodný na psí sporty ani velmi dlouhé procházky - při větší zátěži má problémy ( vysvětlím případnému zájemci podrobně ) ale za teplý pelíšek bude nekonečně vděčný.
útulek Bully v Křoví

Německý ovčák Bak hledá svůj vysněný domov. Bak je mladý kluk cca 3 roky starý, s kterým se zatím život moc nemazlil, vyrůstal bez bližšího kontaktu s lidmi, přišel k nám vyhublý a celkově ve velmi špatném stavu.. I přes to se z něj "vyklubal" velký mazel a za lidský kontakt, kterého se mu v předchozím životě nedostávalo je moc vděčný. Bakoušek není vhodný na psí sporty ani velmi dlouhé procházky - při větší zátěži má problémy ( vysvětlím případnému zájemci podrobně ) ale za teplý pelíšek bude nekonečně vděčný.
útulek Bully v Křoví


Stránka

  • 1